masaz
basen

strefa relaksu wellness & spa

Strefa SPA to zaciszne miejsce, w którym skorzystać można z mini-basenu, jacuzzi, sauny fińskiej, sauny na podczerwień i groty solnej.

salagier
bilard1

sala gier i zabaw

Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy dwa kąciki zabaw, kącik czytelniczy i salę zabaw ze stołem do ping-ponga i stołem bilardowym. Można zagrać w szachy oraz gry planszowe…

chillout
domek1

domek na wypasie – strefa chiloutu

Domek na wypasie to szczególne miejsce relaksu przygotowane dla naszych Gości w sezonie letnim. To nieduży drewniany domek, w którym można kupić lody, lemoniadę czy zimne regionalne piwko.

dav
plac_zabaw_1

plac zabaw i piaskownica

Na terenie naszego kompleksu przygotowaliśmy wiele miejsc gdzie najmłodsi Goście mają okazję do dobrej zabawy. 

kon_osiol
zwierzyniec1

zwierzęta w bacówce

Wiejska zagroda i stadnina koni. Z dala od miasta, sielsko i czarodziejsko… tak w skrócie można opisać klimat jaki tworzą w Bacówce wiejska zagroda i stadnina koni, która…

szalas
ruszt

biesiada w góralskim szałasie

Szałas góralski to drewniana altana z kamiennym paleniskiem, paleniskiem grillowym i rusztem oraz drewnianymi stołami i ławami. 

lato2
warsztaty4

animacje dla dzieci

Szczególną atrakcją dla dzieci są zajęcia animacyjne, prowadzone przez profesjonalnych animatorów.

BA700
received_417815319931140

warsztaty rękodzieła dla dorosłych

NOWOŚĆ! Bacówka Biały Jeleń to miejsce, w którym tworzymy niepowtarzalny klimat również przez odpowiednio dobrane dekoracje, najczęściej wykonane wg naszych autorskich pomysłów.

warsztaty1
warsztaty2

warsztaty regionalne i artystyczne

Bacówka Biały Jeleń to miejsce, w którym nasi Goście mogą rozwijać swoje kreatywne umiejętności.

skansen2
skansen1

zabudowa skansenowa

Na terenie Bacówki Biały Jeleń znajduje się stara zabudowa drewniana: chata wiejska, zagrody ze zwierzętami, spichlerz z 1874r., stuletnia obórka, kuźnia i wiatrak turbinowy.

Red and white skis put in the snow in forest
narty3

wypożyczalnia nart biegowych

Dla miłośników aktywnego wypoczynku w zimie mamy propozycję jazdy na nartach biegowych. Teren w okolicy Bacówki jest doskonale do tego przygotowany…

aktywnosc3
aktywnosc1

Wycieczki piesze
i rowerowe

Bacówka Biały Jeleń to idealne miejsce gdzie z dala od miasta spędzisz czas na łonie natury. Jeśli  lubisz wędrować szlakami górskimi to w naszej okolicy jest ich sporo…

oferta_wypoczynek
rodzinnie15

aktywny wypoczynek

Bacówka Biały Jeleń to idealne miejsce gdzie z dala od miasta spędzisz czas na łonie natury. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pakiet rodzinny, propozycję weekendową a nawet rajd.

KONTAKT

Tel.: 014 68 44 440

Email: bacowka@bacowka.com.pl

Adres: Iwkowa 586, 32-861 Iwkowa