sala gier i zabaw

Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy dwa kąciki zabaw, kącik czytelniczy i salę zabaw ze stołem do ping-ponga i stołem bilardowym. Można zagrać w szachy oraz gry planszowe, które można wypożyczyć w recepcji. Dzieci mogą przenieść się również w wirtualny świat, do dyspozycji mają bowiem x-box z dużym wyborem gier.

Lista gier: Jenga, Dixit, Monopoly, Pędzące żółwie, Wielki bałagan Kota Simona, 5 sekund, Doblle, Mistakos – walka o stołki, Rummikub, Monopoly i inne.

W celu wypożyczenia gier i sprzętu sportowego każdorazowo należy zgłosić się do recepcji.

bajkowe kino

Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy coś specjalnego. Bajkowe kino zaprasza codziennie na seans filmowy z popcornem. To doskonała okazja na wieczorny relaks w rodzinnym gronie. Po dniu pełnym wrażeń miło usiąść w wygodnym fotelu lub na miękkich poduchach i przenieść się do bajkowej krainy.

Na seanse zapraszamy codziennie o godz. 19:00 w sezonie wysokim (ferie, wakacje).

kącik czytelniczy

Oddajemy do dyspozycji Gości dwa miejsca gdzie każdy znajdzie pozycję czytelniczą dla siebie. Zapraszamy dorosłych do naszej biblioteczki koło sali fitness. Są tam wygodne sofy, na których można wygodnie usiąść zagłębiając się w wybraną książkę albo zabrać ją do ogrodu a nawet na hamak. Mamy też kącik czytelniczy dla najmłodszych. To doskonałe miejsce gdzie rodzinnie można poczytać ciekawe bajki.