jazda konna

Z dala od miasta, sielsko i czarodziejsko… tak w skrócie można opisać klimat jaki tworzą w Bacówce miejsca gdzie zwierzęta dają relaks naszym Gościom. Stadnina koni, jest miejscem aktywnego odpoczynku i miejscem, gdzie można obcować z naturą. Cóż to za ogromna radość oglądać jak konie pasą się na łące, jak niosą na grzbiecie jeźdźca… a może i Ty poczujesz się wyjątkowo korzystając z jazdy na którymś z naszych koni?

Bacówka Biały Jeleń to doskonałe miejsce gdzie w otoczeniu przyrody możesz realizować swoje pasje w tym również pasję do jazdy konnej. Na terenie ośrodka znajduje się stadnina koni huculskich. Od kilkudziesięciu lat należymy do Polskiego Związku Hodowców Konia Huculskiego i możemy poszczycić się pokaźną liczbą aż 8 koni tej rasy. Poza tym w naszej stajni mamy konia krwi arabskiej i 2 konie śląskie.

Specjalizujemy się w jeździe konnej na lonży, na padoku oraz w terenie z uwagi na sprzyjające warunki i położenie w terenie leśnym, zarówno dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych jeźdźców. Organizujemy także rajdy konne. Jazdy odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów. Nasza stadnina to nie tylko miejsce do nauki jazdy konnej, to także miejsce gdzie nawiązywane są więzi i budowane relacje między człowiekiem a koniem. Dowodem na to są organizowane od kilku lat coroczne turnusy dla dzieci połączone właśnie z jazdą konną. Udostępniamy nasz ośrodek na tego typu zorganizowane pobyty.

Oprowadzki, przejażdżki i regularne jazdy to oferta skierowana do Gości indywidualnych i do grup szkolnych. To świetna rozrywka i propozycja spędzania czasu dla naszych Gości. Z tej formy relaksu korzystają całe rodziny a dzieci i dorośli przebywający u nas na wypoczynku szczególnie w wakacje i ferie zimowe bardzo chętnie wybierają zajęcia z jazdy konnej.

Nauka jazdy konnej z instruktorem – Cennik:

  • Jazda na lonży indywidualnie: 30min – 70zł
  • Jazda na ujeżdżalni w grupie (4 osoby): 30min – 50zł, 60min – 90zł
  • Jazda w terenie:  60min – 120zł
  • Oprowadzanie: 15min – 30zł, 30min – 60zł, 50min – 100zł  
  • Nauka siodłania: 30zł

Tel. 607 681 611 – instruktorzy jazdy konnej

KONTAKT

Tel.: 014 68 44 440

Email: bacowka@bacowka.com.pl

Adres: Iwkowa 586, 32-861 Iwkowa