Tradycja ze smakiem... tak pysznie jak w domu!

Nasza Restauracja

Tradycyjnie i po domowemu – tak w dwóch słowach można opisać naszą restaurację. Klasyka polskiej kuchni i najlepsze produkty tylko od lokalnych dostawców tworzą smaki, które sprawiają, że Goście czują się u nas wspaniale, polecają nas i najchętniej wracają całymi rodzinami. 

Wyjątkowe potrawy z bacówkowego menu wyróżniają nas na kulinarnej mapie regionu. Dodatkowo wnętrze i atmosfera budują doskonały nastrój. Przekonaj się sam wybierając dania z naszego menu klasycznego a dla dzieciaków zamów coś ze specjalnie skomponowanego menu dziecięcego.

Do naszej restauracji zapraszamy całorocznie na rodzinny obiad ale również na przyjęcie okolicznościowe, które zorganizujemy z okazji urodzin, jubileuszu, chrzcin, komunii czy wesela.

Zapraszamy także grupy zorganizowane na uroczyste kolacje, biesiady przy bacowskim stole czy imprezy grillowe z najlepszym mięsiwem i góralską muzyką.

do naszej restauracji zapraszamy:

W sezonie wiosna-lato:

poniedziałek-piątek: 12:00 – 19:00

sobota – niedziela: 12:00 – 20:00W sezonie jesień-zima:


wtorek-piątek: 12:00 – 18:00

sobota – niedziela: 12:00 – 19:00

W naszej restauracji, zwłaszcza w weekendy wymagana jest wcześniejsza rezerwacja stolika.

Bacówkowa Kuchnia

Wyjątkowe potrawy z bacówkowego menu to nasz atut. Możemy się pochwalić naszą tradycyjną kuchnią, która zadowoli nawet najbardziej wymagających gości, czasem nawet przywoła wspomnienie domowych dań z rodzinnego domu. Dodatkowo wnętrze i atmosfera budują doskonały nastrój. Przekonaj się sam wybierając dania z naszego menu klasycznego a dla dzieciaków zamów coś ze specjalnie skomponowanego menu dziecięcego.

Do naszej restauracji zapraszamy na rodzinny obiad, na pyszny deser lub regionalne piwo. Chętnie zorganizujemy również przyjęcie okolicznościowe z okazji urodzin, jubileuszu, chrzcin, komunii czy wesela. Zapraszamy także grupy zorganizowane na uroczyste kolacje, biesiady przy bacowskim stole czy imprezy grillowe z najlepszym mięsiwem i góralską muzyką. 

Nasz sukces to składowa doskonale dobranego sprzętu, który zachowuje smak potraw na każdym etapie ich przygotowywania ale również nasz personel, który gotuje z pasją bazując zarówno na dużym doświadczeniu kulinarnym jak i przygotowuje dania wykorzystując nowe techniki np.  sou vide czy produkty najwyższej jakości. To wszystko sprawia, że dania z naszej kuchni są wyjątkowe, smaczne i zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.

Liczne szkolenia wzbogacają charakter naszej kuchni. Możemy pochwalić się znajomością kuchni wegańskiej oraz umiejętnością przygotowania sushi wg najlepszych standartów.

Na co dzień proponujemy Gościom wybór z karty  a na zorganizowane pobyty np. wakacyjne komponujemy pełne trzydaniowe wyżywienie obfitujące w tradycyjne potrawy kuchni polskiej. Smakowite posiłki już od rana zachwycają Gości. Dla Gości hotelowych serwujemy śniadania hotelowe w formie bacowskiego stołu. Menu obiadowe często przywołuje wspomnienie dziecinnych lat bo serwowane pierogi czy rosół to dania, które zawsze cieszą się uznaniem. Dla smakoszy mięsiwa polecamy wspaniałe żeberka czy polędwiczki, które są chlubą naszej karty. Na wieczorną biesiadę mamy popisowe dania szefa kuchni takie jak udziec wieprzowy prosto z ogniska. Naszymi najbardziej wymagającymi gośćmi są dzieci ale nasz zespół jest w stanie sprostać ich wymaganiom. Dla najmłodszych nasze kucharki gotują tak pysznie, że aż uszy się trzęsą!

KONTAKT

Tel.: 014 68 44 440

Email: bacowka@bacowka.com.pl

Adres: Iwkowa 586, 32-861 Iwkowa