warsztaty regionalne i artystyczne

Bacówka Biały Jeleń to miejsce, w którym nasi Goście mogą rozwijać swoje kreatywne umiejętności. Przygotowaliśmy kilka propozycji tematycznych. Są warsztaty regionalne, warsztaty plastyki obrzędowej, warsztaty artystyczne i przyrodnicze. 

Warsztaty prowadzone są w dwóch ofertach: dla szkół i dla gości hotelowych. Najpopularniejszą naszą propozycją są warsztaty „Od ziarenka do bochenka”, na których dzieci pieką bułeczki, zwiedzają skansen, w chacie wiejskiej wypiekają podpłomyk, zaglądają do młyna i spichlerza a przede wszystkim dowiadują się jak dawniej wyglądało życie na polskiej wsi. Bogata propozycja warsztatowa pozwala dzieciom ciekawie spędzić czas i rozwijać umiejętności. Pod okiem doświadczonego instruktora, który z wielką pasją prowadzi zajęcia kreatywne można stworzyć swój własny las w słoiku, pomalować torbę, skompletować własną stadninę koników z kolorowymi grzywami z włóczki a nawet wykonać szmaciane laleczki czy zielnik. 

Zajęcia artystyczne są stałym punktem programu animacji w ofercie pobytu rodzinnego w wakacje i w ferie oraz w ofertach specjalnych.

Istnieje możliwość zorganizowania grupowych warsztatów rękodzieła jako urozmaicenie pobytów integracyjnych dla młodzieży i dorosłych. 

Zapraszamy do kontaktu: Tel. 691 300 779
lub przez adres email: bacowka@bacowka.com.pl