warsztaty rękodzieła dla dorosłych

Bacówka Biały Jeleń to miejsce, w którym tworzymy niepowtarzalny klimat również przez odpowiednio dobrane dekoracje, najczęściej wykonane wg naszych autorskich pomysłów. Każda pora roku nadaje naszym wnętrzom wyjątkowy charakter. Przemyślane aranżacje i nietuzinkowe dekoracje to atut naszego wystroju. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że taki styl naszych wnętrz bardzo przypadł Gościom do gustu i zawsze robi duże wrażenie. 

W odpowiedzi na oczekiwania przygotowaliśmy dla Gości wyjątkową ofertę jaką są warsztaty rękodzieła dla dorosłych. Odbywają się ona w okresie wakacyjnym i mogą z nich skorzystać Goście przebywający na pobytach wakacyjnych. Warsztaty prowadzi nasza instruktorka zajęć artystycznych, która z wielką pasją przekazuje tajniki rękodzieła. Kurs makramy od podstaw albo dla zaawansowanych to propozycja, która idealnie wpisuje się w artystyczny klimat naszego miejsca. Aktualna oferta warsztatów jest dostępna w czasie trwania turnusów wakacyjnych. 

Zapraszamy serdecznie na spotkanie artystyczne przy dobrej kawie, herbacie czy lemoniadzie.

Istnieje również możliwość zorganizowania grupowych warsztatów rękodzieła – warsztaty plastyki obrzędowej, ceramika, malowanie toreb, makrama, dzierganie (małe grupy max 10 osób) jako urozmaicenie pobytów integracyjnych dla dorosłych. 

Zapraszamy do kontaktu: Tel. 691 300 779
lub przez adres email: bacowka@bacowka.com.pl