strefa relaksu wellness & spa

Strefa SPA to zaciszne miejsce, w którym skorzystać można z mini-basenu, jacuzzi, sauny fińskiej, sauny na podczerwień i groty solnej. W ciekawie zaaranżowanym ogrodzie znajdują się leżaki, meble ogrodowe i jest możliwość wyjścia na zewnątrz aby w otoczeniu przyrody i wśród ciszy lasu odpocząć i nabrać sił.

Strefa relaksu czynna jest  codziennie w godz. 10.00 – 20.00 (sauny należy rezerwować minimum godzinę wcześniej). 

Strefa Wellness „Matecznik Zdrowia” oferuje naszym Gościom gamę zabiegów odnowy biologicznej, zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało oraz masaży (na zabieg lub masaż należy umawiać się w recepcji). Poznaj szczegóły oferty Spa:

Poznaj szczegóły oferty Spa:

GROTA SOLNA

W Bacówce Biały Jeleń dbamy także o zdrowie naszych Gości proponując seans w grocie solnej. Znajduje się ona na terenie strefy spa . Grota solna to pomieszczenie, w którym panuje wyjątkowy mikroklimat, zbliżony do nadmorskiego, posiadający właściwości prozdrowotne. Ściany groty wyłożone są elementami solnymi, panuje tam wyjątkowy klimat –  światło oraz odpowiednia temperatura w niej panująca dopełniają całości walorów tego miejsca.  Wszystko to powoduje, że pobyt w grocie solnej wpływa korzystnie na skórę, układ oddechowy,  krwionośny oraz nerwowy.

SALA FITNESS I SIŁOWNIA

Dla miłośników aktywnego wypoczynku oddajemy do dyspozycji Gości salę fitness i siłownię z najnowszej generacji sprzętem do ćwiczeń. Zapraszamy zarówno na trening siłowy jaki na ćwiczenia rozciągające i pilastesowe. Na wyposażeniu mamy: atlas, ławeczkę ze sztangą, bieżnię, rowerek, roll masaż i platformę wibracyjną.

matecznik zdrowia

Strefa wellness „Matecznik Zdrowia” to miejsce, które oferuje naszym Gościom gamę zabiegów odnowy biologicznej, zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało oraz masaży. W gabinecie profesjonalny personel zadba o relaks używając najlepszych kosmetyków, wśród których wyróżniliśmy lokalną markę bazującą na bocheńskiej soli. Kosmetyki marki Salco au Naturel są również do nabycia w naszym sklepiku Spa. Dodatkowo polecamy bogaty wachlarz masaży, który uwolni Twoje ciało od bólu i napięcia oraz pozwoli się zrelaksować i odzyskać siły. 

Na zabieg lub masaż należy umawiać się w recepcji.