zwierzęta
– wiejska zagroda i stadnina koni

Z dala od miasta, sielsko i czarodziejsko… tak w skrócie można opisać klimat jaki tworzą w Bacówce wiejska zagroda i stadnina koni, która jest miejscem aktywnego odpoczynku i miejscem, gdzie można obcować z naturą. 

Kontakt z naturą to między innymi wizyta w naszej wiejskiej zagrodzie. Zawsze można zobaczyć jak czują się zwierzaki, jakie są ich ulubione zabawy i zwyczaje. Dzięki naszej wiejskiej zagrodzie dzieciaki mają sporo frajdy. Odwiedzają nas całe rodziny, które mogą pospacerować po ogrodzie ale również wycieczki szkolne, które wśród innych bacówkowych atrakcji zawsze niecierpliwie czekają na oprowadzkę po naszym mini zoo. 

Dzieciaki mogą spędzić czas nie tylko z naszymi zwierzakami wiejskiej zagrody. Można rodzinnie zabrać na spacer naszego psiego przyjaciela Juniora. Ten pięcioletni pies rasy Labrador Retriver to doskonały kompan na wyprawę do lasu lub na wieczorny spacer. 

No i konie… cóż to za ogromna radość oglądać jak pasą się na łące, jak niosą na grzbiecie jeźdźca… a może i Ty poczujesz się wyjątkowo korzystając z jazdy na którymś z naszych 8 koni rasy huculskie? Poza tym w naszej stajni mamy konia krwi arabskiej i 2 konie śląskie. Czeczen, Parys, Głuszec, Wega czy Wyka to tylko niektóre z naszych koni, które są uwielbiane przez naszych Gości, tych dużych i tych małych.

Specjalizujemy się w jeździe konnej na lonży, na padoku oraz w terenie z uwagi na sprzyjające warunki i położenie w terenie leśnym. Są to jazdy zarówno dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych jeźdźców. Organizujemy także rajdy konne. Jazdy odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów. Nasza stadnina to nie tylko miejsce do nauki jazdy konnej, to także miejsce gdzie nawiązywane są więzi i budowane relacje między człowiekiem a koniem.