wycieczki piesze i rowerowe

Bacówka Biały Jeleń to idealne miejsce gdzie z dala od miasta spędzisz czas na łonie natury. Jeśli  lubisz wędrować szlakami górskimi to w naszej okolicy jest ich sporo, poza tym możesz wybrać szlaki rowerowe i zabrać swój sprzęt albo z niego zrezygnować bo w Bacówce mamy rowery do wypożyczenia. 

Widoki, które zapierają dech w piersiach. Szpilówka, Piekarska Góra, Dominiczna Góra czy Rogozowa to tylko niektóre szczyty, które są na wyciągnięcie Twojej ręki.  Zrób sobie wycieczkę szlakami Pogórza Wiśnickiego i ciesz się urokiem krajobrazów, ciszą lasu, świeżym powietrzem, bogactwem przyrody Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego. Niech Twoją bazą wypadową będzie Bacówka Biały Jeleń z uwagi na bliskość ciekawych miejsc, sąsiedztwo szlaków turystycznych pieszych i rowerowych.

wypożyczalnia rowerów

Bacówka Biały Jeleń to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku a w szczególności do uprawiania sportów rowerowych. Goście mogą przyjechać ze swoim sprzętem albo wypożyczyć u nas rowery.

Na terenie gminy Iwkowa, zostały wytyczone dwie trasy: Duża Pętla Rowerowa mierząca 35 kilometrów znakowana kolorem czarnym i Mała Pętla Rowerowa znakowana na żółto o długości 20 kilometrów. Oprócz tego przez gminę Iwkowa przebiega Karpacki Szlak Rowerowy.

Duża pętla rowerowa – trasa rowerowa, uważana miejscami za trudną. Natężenie ruchu jest niewielkie, a trasa rozpoczyna i kończy się w centrum Iwkowej. Polecana jest osobom często jeżdżącym na rowerach. Są strome leśne podjazdy i zjazdy. 

Mała pętla rowerowa – trasa prowadzi głównie drogami. Jest łatwa choć z długimi podjazdami. Idealna na wycieczkę krajoznawczą. Polecana dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z rowerami. Trasa rozpoczyna i kończy się w centrum Iwkowej. 

CENY WYPOŻYCZENIA ROWERU:

Pierwsza godzina: 10 zł

Każda kolejna godzina: 5 zł

Cały dzień: 40 zł