strefa wellness & spa

Strefa SPA to zaciszne miejsce, w którym skorzystać można z mini-basenu, jacuzzi, sauny fińskiej, sauny na podczerwień i groty solnej. W ciekawie zaaranżowanym ogrodzie znajdują się leżaki, meble ogrodowe i jest możliwość wyjścia na zewnątrz aby w otoczeniu przyrody i wśród ciszy lasu odpocząć i nabrać sił.

Czynna jest  codziennie w godz. 10.00 – 20.00 (sauny należy rezerwować minimum godzinę wcześniej). 

Strefa Wellness „Matecznik Zdrowia” oferuje naszym Gościom gamę zabiegów odnowy biologicznej, zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało oraz masaży (na zabieg lub masaż należy umawiać się w recepcji). 

Poznaj szczegóły oferty Spa:

matecznik zdrowia

„Matecznik Zdrowia” to miejsce, które oferuje naszym Gościom gamę zabiegów odnowy biologicznej, zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało oraz masaży.

W gabinecie profesjonalny personel zadba o relaks używając najlepszych kosmetyków, wśród których wyróżniliśmy lokalną markę bazującą na bocheńskiej soli. Kosmetyki marki Salco au Naturel są również do nabycia w naszym sklepiku Spa. Dodatkowo polecamy bogaty wachlarz masaży, który uwolni Twoje ciało od bólu i napięcia oraz pozwoli się zrelaksować i odzyskać siły. 

Na zabieg lub masaż należy umawiać się w recepcji.