oferta dla firm

Bacówka Biały Jeleń to wyjątkowe miejsce na wypoczynek i relaks w otoczeniu lasów, w ciszy i spokoju. Ale nie tylko… Z myślą o grupach biznesowych przygotowaliśmy doskonałe zaplecze konferencyjne z w pełni wyposażoną salą konferencyjną, która pomieści grupę do 60 osób. Wielofunkcyjność pomieszczeń stwarza gościom wiele możliwości organizacyjnych od szkoleń i seminariów, po bankiety biznesowe i imprezy integracyjne. Atutem naszego ośrodka jest oddalenie od miejskiego zgiełku co sprzyja skupieniu i efektywności pracy.

Biesiadna kolacja przy udźcu wieprzowym z ognia czy kolacja góralska okraszona regionalną muzyką może wieńczyć niejedną podpisaną umowę, udane negocjacje czy całodzienne szkolenie. W czasie konferencji przygotowujemy przerwy kawowe i lunch a po ich zakończeniu organizację wspólnego czasu wolnego możesz oddać w nasze ręce! Najbliższa okolica stwarza wiele możliwości do  grupowych aktywności na świeżym powietrzu oraz integracji.

Możemy przygotować m.in. pikniki firmowe, wieczory tematyczne, warsztaty regionalne, konne rajdy terenowe, zawody sportowe, wyprawę do źródełka i wiele innych. 

W Bacówce nie sposób się nudzić. Niezależnie od pogody, przez cały rok mamy dla naszych Gości ciekawe propozycje. Dzień grupowej pracy można połączyć z aktywną rozrywką, która pomoże w integracji i budowaniu dobrych relacji.

W sprawie organizacji eventu biznesowego prosimy o kontakt z managerem: Tel. 605-555-077 lub przez adres email: bacowka@bacowka.com.pl. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i prześlemy propozycję spotkania wraz z menu.