stadnina koni

Z dala od miasta, sielsko i czarodziejsko… tak w skrócie można opisać klimat jaki tworzą w Bacówce miejsca gdzie zwierzęta dają relaks naszym Gościom. Stadnina koni,  jest miejscem aktywnego odpoczynku i miejscem, gdzie można obcować z naturą. Cóż to za ogromna radość oglądać jak konie pasą się na łące, jak niosą na grzbiecie jeźdźca… a może i Ty poczujesz się wyjątkowo korzystając z jazdy na którymś z naszych 8 koni rasy huculskiej? Poza tym w naszej stajni mamy konia krwi arabskiej i 2 konie śląskie. Czeczen, Parys, Głuszec, Wega czy Wyka to tylko niektóre z naszych koni, które są uwielbiane przez naszych Gości, tych dużych i tych małych!

Specjalizujemy się w jeździe konnej na lonży, na padoku oraz w terenie z uwagi na sprzyjające warunki i położenie w terenie leśnym. Są to jazdy zarówno dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych jeźdźców. Organizujemy także rajdy konne. Jazdy odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów. Nasza stadnina to nie tylko miejsce do nauki jazdy konnej, to także miejsce gdzie nawiązywane są więzi i budowane relacje między człowiekiem a koniem.

W dobrą pogodę można liczyć tu również na seans filmowy pod chmurką a dla miłośników rękodzieła w Domku na Wypasie odbywają się w sezonie wakacyjnym raz w tygodniu warsztaty rękodzieła.