położenie

Widok, który zapiera dech w piersiach. Szpilówka, Piekarska Góra, Dominiczna Góra czy Rogozowa to tylko niektóre szczyty, które są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Czytaj dalej

widok1
wisnicz
park2
widok2b

otoczenie

Pogórze Wiśnickie to malownicza okolica. To tutaj, wśród ciszy i spokoju, w otoczeniu gór i lasu Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego, w miejscowości Iwkowa mieści się Bacówka Biały Jeleń.

Czytaj dalej

oferta_wypoczynek
aktywnosc1

aktywny wypoczynek

Bacówka Biały Jeleń to idealne miejsce gdzie z dala od miasta spędzisz czas na łonie natury. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pakiet rodzinny, propozycję weekendową a nawet rajd.

Czytaj dalej

BA014
zwierzyniec1

zwierzęta w bacówce

Wiejska zagroda i stadnina koni.
Z dala od miasta, sielsko i czarodziejsko … tak w skrócie można opisać klimat jaki tworzą w Bacówce wiejska zagroda i stadnina koni, która…

Czytaj dalej

skansen1
skansen2

kompleks skansenowy

Na terenie Bacówki Biały Jeleń znajduje się stara zabudowa pogórzańska: chata wiejska, karpackie zagrody, spichlerz z 1874r., stuletnia obórka, kuźnia i wiatrak turbinowy.

Czytaj dalej

basen
sauna

strefa wellness
& spa

Strefa SPA to zaciszne miejsce, w którym skorzystać można z mini-basenu, jacuzzi, sauny fińskiej, sauny na podczerwień i groty solnej.

Czytaj dalej

budynek1
masaz

oferta dla wszystkich

Bacówka to wyjątkowe miejsce na weekendowy wypad, rodzinny pobyt wakacyjny a także na biznesowe spotkanie i uroczystą imprezę w gronie bliskich i znajomych.

Czytaj dalej

muzykanci
bufet1

przyjęcia okolicznościowe

Bacówka Biały Jeleń to połączenie wyśmienitej regionalnej kuchni i polskiej gościnności. Na terenie obiektu mieści się restauracja z trzema salami…

Czytaj dalej

osiolek1b
kot1

Wypoczynek rodzinny

Od wielu lat atutem wypoczynku w Bacówce Biały Jeleń jest stworzenie idealnego miejsca z myślą o rodzinach, które uwielbiają spędzać wspólnie wakacje i ferie…

Czytaj dalej

danie1
_DSC8414

bacówkowa kuchnia

Wyjątkowe potrawy z bacówkowego menu to nasz atut. Możemy się pochwalić naszą tradycyjną kuchnią, która zadowoli nawet najbardziej wymagających gości…

Czytaj dalej

ruszt
szalas_1

biesiady w góralskim szałasie

Szałas góralski to drewniana altana z kamiennym paleniskiem, paleniskiem grillowym i rusztem oraz drewnianymi stołami i ławami.

Czytaj dalej

konferencyjna1
stol1

oferta
dla firm

Bacówka Biały Jeleń to wyjątkowe miejsce na wypoczynek i relaks w otoczeniu lasów, w ciszy i spokoju. Ale nie tylko…

Czytaj dalej

warsztaty2
warsztaty1

warsztaty edukacyjne dla szkół

Dziedzictwo regionalne to nasz wspólny skarb. Bacówka wspiera edukację szkół i przedszkoli w tym zakresie proponując wyjątkową ofertę warsztatów dla dzieci.

Czytaj dalej

lato1
lato2

rodzinne wakacje

Latem Bacówka tętni życiem i wypełnia się gwarem i uśmiechem osób, które spędzają tu rodzinne wakacje podczas tygodniowych turnusów.

Czytaj dalej

matecznik2
matecznik1

matecznik zdrowia

„Matecznik Zdrowia” to miejsce, które oferuje naszym Gościom gamę zabiegów odnowy biologicznej, zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało oraz masaży.

Czytaj dalej

sliwkowy_weekend_2
sliwkowy_weekend_1

śliwkowy weekend

Od 2020 roku możemy poszczycić się certyfikatem marki lokalnej Śliwowy Szlak za ofertę: Śliwkowy Weekend w Bacówce Biały Jeleń. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie 15 miejsc tego kulinarnego szlaku turystycznego…

Czytaj dalej