Oferta dla wszystkich, którzy doceniają radosny wypoczynek i zdrowe jedzenie!

 
Bacówka dysponuje pokojami 2 – osobowymi z możliwością dostawki oraz apartamentem. Pokoje, z pięknym widokiem na las i okolice wyposażone są w wygodne łóżka, telewizory, oraz lśniące czystością łazienki. Goście korzystać mogą z trzech sal: głównej, kominkowej i telewizyjnej. Przy Bacówce znajduje się wygodny, monitorowany parking a wszystkie pomieszczenia posiadają dostęp do internetu.

Dużą popularnością cieszy się plac zabaw z atrakcyjnymi budowlami, kącik zabaw i gier, góralskie szałasy z paleniskami. Lubiącym aktywny wypoczynek proponujemy rowery i „nordic walking” na przygotowywanych trasach turystycznych. Ośrodek posiada własną wypożyczalnię sprzętu- rowery, kije do nordic walking a zimą narty biegowe. Stacjonarnie można także skorzystać z mini siłowni, tenisa stołowego oraz bilarda.

Wielu przyjemności i odprężenia dostarczy niewątpliwie nowo otwarte SPA w którym skorzystać można z mini-basenu z przeciwfalą, jacuzzi, sauny fińskiej, sauny na podczerwień i groty solnej. Szeroką gamę zabiegów odnowy biologicznej, zabiegów kosmetycznych oraz masaży odnajdą Państwo w naszych gabinetach.

Okoliczne lasy obfitują w grzyby, jagody i poziomki. Dodatkowymi atrakcjami są własna stadnina koni huculskich, szkółka jeździecka, karpacka zagroda, „mini zwierzyniec” (dziki, owce, koza, osiołek, króliki, psy)
i wyśmienita staropolska kuchnia! Potrawy w bacówkowej kuchni opierają się na produktach całkowicie naturalnych pozyskanych z okolicznych gospodarstw, własnego ogrodu
i małej domowej przetwórni. Zapewniamy smaczne posiłki, przygotowywane według tradycyjnych receptur. Pieczone na ogniu prosie, wędzone kiełbasy, ryby, chleb z pieca ,wyborny żur bacowski i zupa z ognia to tylko niektóre nasze rarytasy.
Na miejscu można zakupić swojskie potrawy i wędliny tak aby po powrocie do domu delektować się smakiem natury!

Bacówka to również wymarzone miejsce na romantyczną, niezapomnianą kolację we dwoje.

Ej! cudze chwalicie…swoje poznajcie!!!